Kutno za jeden punkt

Warta Sieradz zremisowała na własnym boisku z KS Kutno 1:1 w meczu 35. kolejki rozgrywek IV Ligi.

Przed tym spotkaniem bardzo miły gest wykonała drużyna KS Kutno. Piłkarze gości ustawili się w szpaler gratulując naszym piłkarzom tytułu mistrza. Dodatkowo kutnowscy działacze wręczyli prezesowi Tomaszowi Jóźwikowi okolicznościową statuetkę.

Skład naszej drużyny mógł zaskoczyć nieuważnie słuchających zapowiedzi trenera Łukasza Markiewicza kibiców. Swoją szansę na zaprezentowanie się dostali Mateusz Wlazłowski, Jakub Szulc, Krzysztof Składowski oraz Dominik Jagieła. W pierwszej połowie mecz toczył się w dość spokojny tempie. Warta prowadziła grę, jednak nie potrafiła wykorzystać swoich dogodnych sytuacji. Po przerwie świetnym dośrodkowaniem do Marcina Kobierskiego popisał się Piotr Bartłoszewski, a nasz kapitan z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości głową. Dziesięć minut później w polu karny został sfaulowany Kamil Zagajewski, a rzut karny na bramkę zamienił Rafał Serwaciński. Warta ruszyła do ataku, jednak do końca spotkania wynik się nie zmienił.

/JM

Warta Sieradz – KS Kutno 1:1 (0:0)

50′ – 1:0 – Marcin Kobierski

60′ – 1:1 – Rafał Serwaciński

Skład wyjściowy Warty Sieradz:

Mateusz Wlazłowski – Piotr Bartłoszewski, Przemysław Sosnowski,Łukasz Mitek, Dominik Jagieła – Krzysztof Składowski, Bartosz Narożnik, Jarosław Szyc, Wiktor Płaneta, Jakub Szulc – Marcin Kobierski

Zmiany:

62′ – ⬇ Krzysztof Składowski ⬆ Kamil Pluta

62′ – ⬇ Jakub Szulc Marcin ⬆ Kacela

70′ – ⬇ Marcin Kobierski ⬆ Maciej Łabędzki