Terminarz 4 ligi – sezon 2019/2020 (grupa łódzka)

Kolejka 1
7 - 1

LKS Kwiatkowice — Pelikan II Łowicz

0 - 1

Omega Kleszczów — Warta Działoszyn

4 - 1

KS Kutno — Włókniarz Zelów

4 - 1

Polonia Piotrków Trybunalski — Ceramika Opoczno

1 - 3

Orzeł Nieborów — Boruta Zgierz

1 - 1

Zjednoczeni Stryków — Ner Poddębice

1 - 7

ŁKS II Łódź — Orkan Buczek

1 - 2

Jutrzenka Warta — Andrespolia Wiśniowa Góra

3 - 1

Warta Sieradz — Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 2
1 - 4

Pelikan II Łowicz — Orkan Buczek

4 - 0

Boruta Zgierz — Zjednoczeni Stryków

1 - 3

Pogoń Zduńska Wola — Jutrzenka Warta

6 - 1

Ceramika Opoczno — Orzeł Nieborów

1 - 3

Włókniarz Zelów — Polonia Piotrków Trybunalski

1 - 3

Warta Działoszyn — KS Kutno

3 - 2

LKS Kwiatkowice — Omega Kleszczów

2 - 2

Andrespolia Wiśniowa Góra — ŁKS II Łódź

0 - 2

Ner Poddębice — Warta Sieradz

Kolejka 3
17:00

Orkan Buczek — Andrespolia Wiśniowa Góra

17:00

Jutrzenka Warta — Ner Poddębice

13:00

Orzeł Nieborów — Włókniarz Zelów

18:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Warta Działoszyn

17:00

Zjednoczeni Stryków — Ceramika Opoczno

17:00

Omega Kleszczów — Pelikan II Łowicz

17:00

KS Kutno — LKS Kwiatkowice

00:00

ŁKS II Łódź — Pogoń Zduńska Wola

1 - 1

Warta Sieradz — Boruta Zgierz

Kolejka 4
16:00

Pelikan II Łowicz — Andrespolia Wiśniowa Góra

17:00

Warta Działoszyn — Orzeł Nieborów

17:00

Włókniarz Zelów — Zjednoczeni Stryków

17:00

Ceramika Opoczno — Warta Sieradz

17:00

Pogoń Zduńska Wola — Orkan Buczek

16:00

Boruta Zgierz — Jutrzenka Warta

16:00

Omega Kleszczów — KS Kutno

00:00

LKS Kwiatkowice — Polonia Piotrków Trybunalski

18:30

Ner Poddębice — ŁKS II Łódź

Kolejka 5
16:00

Orkan Buczek — Ner Poddębice

17:00

KS Kutno — Pelikan II Łowicz

17:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Omega Kleszczów

17:00

Zjednoczeni Stryków — Warta Działoszyn

17:00

Warta Sieradz — Włókniarz Zelów

17:00

Jutrzenka Warta — Ceramika Opoczno

16:30

Andrespolia Wiśniowa Góra — Pogoń Zduńska Wola

16:00

Orzeł Nieborów — LKS Kwiatkowice

00:00

ŁKS II Łódź — Boruta Zgierz

Kolejka 6
18:30

Ner Poddębice — Andrespolia Wiśniowa Góra

18:00

Boruta Zgierz — Orkan Buczek

17:00

Pelikan II Łowicz — Pogoń Zduńska Wola

17:00

Włókniarz Zelów — Jutrzenka Warta

17:00

Warta Działoszyn — Warta Sieradz

17:00

Omega Kleszczów — Orzeł Nieborów

17:00

KS Kutno — Polonia Piotrków Trybunalski

16:00

Ceramika Opoczno — ŁKS II Łódź

00:00

LKS Kwiatkowice — Zjednoczeni Stryków

Kolejka 7
17:00

Jutrzenka Warta — Warta Działoszyn

16:00

Orkan Buczek — Ceramika Opoczno

17:00

Warta Sieradz — LKS Kwiatkowice

17:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Pelikan II Łowicz

17:00

Zjednoczeni Stryków — Omega Kleszczów

16:30

Andrespolia Wiśniowa Góra — Boruta Zgierz

00:00

ŁKS II Łódź — Włókniarz Zelów

00:00

Orzeł Nieborów — KS Kutno

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Ner Poddębice

Kolejka 8
16:00

Pelikan II Łowicz — Ner Poddębice

17:00

KS Kutno — Zjednoczeni Stryków

17:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Orzeł Nieborów

16:00

Boruta Zgierz — Pogoń Zduńska Wola

16:00

Ceramika Opoczno — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

Włókniarz Zelów — Orkan Buczek

16:00

Warta Działoszyn — ŁKS II Łódź

16:00

Omega Kleszczów — Warta Sieradz

00:00

LKS Kwiatkowice — Jutrzenka Warta

Kolejka 9
18:30

Ner Poddębice — Boruta Zgierz

18:00

Orkan Buczek — Warta Działoszyn

17:00

Warta Sieradz — KS Kutno

17:00

Jutrzenka Warta — Omega Kleszczów

17:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Włókniarz Zelów

16:30

Zjednoczeni Stryków — Polonia Piotrków Trybunalski

00:00

ŁKS II Łódź — LKS Kwiatkowice

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Ceramika Opoczno

00:00

Orzeł Nieborów — Pelikan II Łowicz

Kolejka 10
11:00

Pelikan II Łowicz — Boruta Zgierz

17:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Warta Sieradz

16:00

Warta Działoszyn — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

Ceramika Opoczno — Ner Poddębice

16:00

Włókniarz Zelów — Pogoń Zduńska Wola

16:00

Omega Kleszczów — ŁKS II Łódź

16:00

KS Kutno — Jutrzenka Warta

00:00

Orzeł Nieborów — Zjednoczeni Stryków

00:00

LKS Kwiatkowice — Orkan Buczek

Kolejka 11
16:00

Jutrzenka Warta — Polonia Piotrków Trybunalski

15:00

Orkan Buczek — Omega Kleszczów

11:00

Warta Sieradz — Orzeł Nieborów

16:30

Andrespolia Wiśniowa Góra — LKS Kwiatkowice

16:00

Zjednoczeni Stryków — Pelikan II Łowicz

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Warta Działoszyn

00:00

ŁKS II Łódź — KS Kutno

18:30

Ner Poddębice — Włókniarz Zelów

17:30

Boruta Zgierz — Ceramika Opoczno

Kolejka 12
15:00

Pelikan II Łowicz — Ceramika Opoczno

16:00

Polonia Piotrków Trybunalski — ŁKS II Łódź

16:00

KS Kutno — Orkan Buczek

15:30

Zjednoczeni Stryków — Warta Sieradz

15:00

Omega Kleszczów — Andrespolia Wiśniowa Góra

15:00

Warta Działoszyn — Ner Poddębice

15:00

Włókniarz Zelów — Boruta Zgierz

00:00

Orzeł Nieborów — Jutrzenka Warta

00:00

LKS Kwiatkowice — Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 13
16:00

Jutrzenka Warta — Zjednoczeni Stryków

15:00

Orkan Buczek — Polonia Piotrków Trybunalski

19:00

Warta Sieradz — Pelikan II Łowicz

16:30

Andrespolia Wiśniowa Góra — KS Kutno

16:00

Boruta Zgierz — Warta Działoszyn

16:00

Ceramika Opoczno — Włókniarz Zelów

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Omega Kleszczów

00:00

ŁKS II Łódź — Orzeł Nieborów

18:30

Ner Poddębice — LKS Kwiatkowice

Kolejka 14
11:00

Pelikan II Łowicz — Włókniarz Zelów

19:00

Warta Sieradz — Jutrzenka Warta

16:00

Polonia Piotrków Trybunalski — Andrespolia Wiśniowa Góra

16:00

KS Kutno — Pogoń Zduńska Wola

15:00

Omega Kleszczów — Ner Poddębice

15:00

Warta Działoszyn — Ceramika Opoczno

14:30

Zjednoczeni Stryków — ŁKS II Łódź

00:00

LKS Kwiatkowice — Boruta Zgierz

00:00

Orzeł Nieborów — Orkan Buczek

Kolejka 15
14:00

Orkan Buczek — Zjednoczeni Stryków

15:00

Ceramika Opoczno — LKS Kwiatkowice

15:00

Boruta Zgierz — Omega Kleszczów

14:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Orzeł Nieborów

14:00

Jutrzenka Warta — Pelikan II Łowicz

14:00

Włókniarz Zelów — Warta Działoszyn

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Polonia Piotrków Trybunalski

00:00

ŁKS II Łódź — Warta Sieradz

18:30

Ner Poddębice — KS Kutno

Kolejka 16
14:00

Jutrzenka Warta — ŁKS II Łódź

11:00

Pelikan II Łowicz — Warta Działoszyn

19:00

Warta Sieradz — Orkan Buczek

15:30

Polonia Piotrków Trybunalski — Ner Poddębice

14:00

KS Kutno — Boruta Zgierz

13:00

Omega Kleszczów — Ceramika Opoczno

00:00

LKS Kwiatkowice — Włókniarz Zelów

00:00

Orzeł Nieborów — Pogoń Zduńska Wola

13:00

Zjednoczeni Stryków — Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 17
14:00

Orkan Buczek — Jutrzenka Warta

15:00

Boruta Zgierz — Polonia Piotrków Trybunalski

14:00

Warta Działoszyn — LKS Kwiatkowice

14:00

Ceramika Opoczno — KS Kutno

14:00

Andrespolia Wiśniowa Góra — Warta Sieradz

13:00

Włókniarz Zelów — Omega Kleszczów

00:00

Pogoń Zduńska Wola — Zjednoczeni Stryków

00:00

ŁKS II Łódź — Pelikan II Łowicz

18:30

Ner Poddębice — Orzeł Nieborów