Data | Dom | vs | Wyjazd | Godz. | Kol. |
---|---|---|---|---|---|
ŁKS Łomża | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | 1 | ||
Polonia Warszawa | 1 - 2 | Huragan Morąg | 1 | ||
Świt Nowy Dwór | 2 - 2 | Warta Sieradz | 1 | ||
Victoria Sulejówek | 2 - 1 | Widzew Łódź | 1 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 2 | MKS Ełk | 1 | ||
Lechia Tomaszów | 3 - 1 | Legia II Warszawa | 1 | ||
Pelikan Łowicz | 0 - 1 | Ursus Warszawa | 1 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 1 | Sokół Aleksandrów | 1 | ||
GKS Wikielec | 1 - 2 | Drwęca NML | 1 | ||
Sokół Aleksandrów | 2 - 1 | Warta Sieradz | 2 | ||
MKS Ełk | 0 - 1 | Victoria Sulejówek | 2 | ||
Legia II Warszawa | 5 - 0 | Sokół Ostróda | 2 | ||
Ursus Warszawa | 0 - 3 | Polonia Warszawa | 2 | ||
Huragan Morąg | 0 - 0 | ŁKS Łomża | 2 | ||
Olimpia Zambrów | 2 - 4 | Lechia Tomaszów | 2 | ||
Widzew Łódź | 2 - 0 | Świt Nowy Dwór | 2 | ||
Drwęca NML | 3 - 1 | Pelikan Łowicz | 2 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 2 - 1 | GKS Wikielec | 2 | ||
GKS Wikielec | 0 - 4 | Sokół Aleksandrów | 3 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 5 | Legia II Warszawa | 3 | ||
Polonia Warszawa | 1 - 1 | Drwęca NML | 3 | ||
Widzew Łódź | 3 - 0 | Warta Sieradz | 3 | ||
Sokół Ostróda | 2 - 0 | Olimpia Zambrów | 3 | ||
Lechia Tomaszów | 1 - 0 | Huragan Morąg | 3 | ||
Pelikan Łowicz | 6 - 1 | Tur Bielsk Podlaski | 3 | ||
Świt Nowy Dwór | 2 - 1 | MKS Ełk | 3 | ||
ŁKS Łomża | 1 - 2 | Ursus Warszawa | 3 | ||
Drwęca NML | 1 - 0 | ŁKS Łomża | 4 | ||
Legia II Warszawa | 2 - 0 | Świt Nowy Dwór | 4 | ||
MKS Ełk | 1 - 2 | Warta Sieradz | 4 | ||
GKS Wikielec | 0 - 2 | Pelikan Łowicz | 4 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 4 | Polonia Warszawa | 4 | ||
Ursus Warszawa | 1 - 1 | Lechia Tomaszów | 4 | ||
Huragan Morąg | 2 - 1 | Sokół Ostróda | 4 | ||
Olimpia Zambrów | 3 - 1 | Victoria Sulejówek | 4 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 2 | Widzew Łódź | 4 | ||
Victoria Sulejówek | 3 - 2 | Huragan Morąg | 5 | ||
Polonia Warszawa | 1 - 0 | GKS Wikielec | 5 | ||
Warta Sieradz | 1 - 1 | Legia II Warszawa | 5 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 5 | ||
Widzew Łódź | 4 - 0 | MKS Ełk | 5 | ||
Pelikan Łowicz | 2 - 3 | Sokół Aleksandrów | 5 | ||
ŁKS Łomża | 1 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 5 | ||
Świt Nowy Dwór | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | 5 | ||
Lechia Tomaszów | 3 - 2 | Drwęca NML | 5 | ||
Sokół Aleksandrów | 1 - 0 | MKS Ełk | 6 | ||
Legia II Warszawa | 1 - 2 | Widzew Łódź | 6 | ||
GKS Wikielec | 1 - 2 | ŁKS Łomża | 6 | ||
Olimpia Zambrów | 2 - 1 | Warta Sieradz | 6 | ||
Ursus Warszawa | 2 - 1 | Victoria Sulejówek | 6 | ||
Huragan Morąg | 4 - 1 | Świt Nowy Dwór | 6 | ||
Drwęca NML | 2 - 0 | Sokół Ostróda | 6 | ||
Pelikan Łowicz | 3 - 2 | Polonia Warszawa | 6 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 2 | Lechia Tomaszów | 6 | ||
MKS Ełk | 2 - 1 | Legia II Warszawa | 7 | ||
Widzew Łódź | 1 - 0 | Olimpia Zambrów | 7 | ||
ŁKS Łomża | 3 - 2 | Pelikan Łowicz | 7 | ||
Warta Sieradz | 0 - 2 | Huragan Morąg | 7 | ||
Polonia Warszawa | 0 - 0 | Sokół Aleksandrów | 7 | ||
Świt Nowy Dwór | 1 - 3 | Ursus Warszawa | 7 | ||
Sokół Ostróda | 6 - 1 | Tur Bielsk Podlaski | 7 | ||
Victoria Sulejówek | 4 - 0 | Drwęca NML | 7 | ||
Lechia Tomaszów | 2 - 0 | GKS Wikielec | 7 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 6 | Victoria Sulejówek | 8 | ||
Huragan Morąg | 1 - 1 | Widzew Łódź | 8 | ||
Olimpia Zambrów | 0 - 1 | MKS Ełk | 8 | ||
Polonia Warszawa | 3 - 1 | ŁKS Łomża | 8 | ||
Ursus Warszawa | 2 - 1 | Warta Sieradz | 8 | ||
Drwęca NML | 3 - 2 | Świt Nowy Dwór | 8 | ||
Sokół Aleksandrów | 1 - 0 | Legia II Warszawa | 8 | ||
Pelikan Łowicz | 4 - 1 | Lechia Tomaszów | 8 | ||
GKS Wikielec | 2 - 3 | Sokół Ostróda | 8 | ||
Widzew Łódź | 1 - 1 | Ursus Warszawa | 9 | ||
MKS Ełk | 0 - 1 | Huragan Morąg | 9 | ||
ŁKS Łomża | 0 - 4 | Sokół Aleksandrów | 9 | ||
Warta Sieradz | 2 - 3 | Drwęca NML | 9 | ||
Świt Nowy Dwór | 4 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 9 | ||
Sokół Ostróda | 2 - 1 | Pelikan Łowicz | 9 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | GKS Wikielec | 9 | ||
Lechia Tomaszów | 0 - 0 | Polonia Warszawa | 9 | ||
Legia II Warszawa | 4 - 1 | Olimpia Zambrów | 9 | ||
GKS Wikielec | 2 - 4 | Świt Nowy Dwór | 10 | ||
ŁKS Łomża | 0 - 1 | Lechia Tomaszów | 10 | ||
Huragan Morąg | 1 - 3 | Legia II Warszawa | 10 | ||
Sokół Aleksandrów | 2 - 0 | Olimpia Zambrów | 10 | ||
Ursus Warszawa | 0 - 3 | MKS Ełk | 10 | ||
Polonia Warszawa | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 10 | ||
Drwęca NML | 1 - 3 | Widzew Łódź | 10 | ||
Pelikan Łowicz | 4 - 1 | Victoria Sulejówek | 10 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 4 | Warta Sieradz | 10 | ||
Świt Nowy Dwór | 4 - 1 | Pelikan Łowicz | 11 | ||
MKS Ełk | 1 - 1 | Drwęca NML | 11 | ||
Olimpia Zambrów | 1 - 2 | Huragan Morąg | 11 | ||
Warta Sieradz | 2 - 0 | GKS Wikielec | 11 | ||
Sokół Ostróda | 1 - 2 | ŁKS Łomża | 11 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | Polonia Warszawa | 11 | ||
Widzew Łódź | 4 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 11 | ||
Lechia Tomaszów | 0 - 2 | Sokół Aleksandrów | 11 | ||
Legia II Warszawa | 2 - 0 | Ursus Warszawa | 11 | ||
Sokół Aleksandrów | 2 - 0 | Huragan Morąg | 12 | ||
Ursus Warszawa | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | 12 | ||
GKS Wikielec | 2 - 2 | Widzew Łódź | 12 | ||
ŁKS Łomża | 1 - 1 | Victoria Sulejówek | 12 | ||
Polonia Warszawa | 2 - 2 | Świt Nowy Dwór | 12 | ||
Drwęca NML | 1 - 0 | Legia II Warszawa | 12 | ||
Lechia Tomaszów | 1 - 0 | Sokół Ostróda | 12 | ||
Pelikan Łowicz | 4 - 1 | Warta Sieradz | 12 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 0 | MKS Ełk | 12 | ||
Sokół Ostróda | 1 - 1 | Sokół Aleksandrów | 13 | ||
Legia II Warszawa | 1 - 1 | Tur Bielsk Podlaski | 13 | ||
Huragan Morąg | 1 - 0 | Ursus Warszawa | 13 | ||
Warta Sieradz | 1 - 1 | Polonia Warszawa | 13 | ||
MKS Ełk | 0 - 0 | GKS Wikielec | 13 | ||
Olimpia Zambrów | 1 - 3 | Drwęca NML | 13 | ||
Świt Nowy Dwór | 1 - 1 | ŁKS Łomża | 13 | ||
Victoria Sulejówek | 3 - 2 | Lechia Tomaszów | 13 | ||
Widzew Łódź | 2 - 1 | Pelikan Łowicz | 13 | ||
ŁKS Łomża | 0 - 1 | Warta Sieradz | 14 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 2 | Ursus Warszawa | 14 | ||
GKS Wikielec | 3 - 0 | Legia II Warszawa | 14 | ||
Polonia Warszawa | 1 - 1 | Widzew Łódź | 14 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 1 | Victoria Sulejówek | 14 | ||
Drwęca NML | 1 - 1 | Huragan Morąg | 14 | ||
Lechia Tomaszów | 2 - 2 | Świt Nowy Dwór | 14 | ||
Pelikan Łowicz | 1 - 0 | MKS Ełk | 14 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 4 | Olimpia Zambrów | 14 | ||
Legia II Warszawa | 2 - 0 | Pelikan Łowicz | 15 | ||
MKS Ełk | 0 - 1 | Polonia Warszawa | 15 | ||
Huragan Morąg | 2 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 15 | ||
Ursus Warszawa | 4 - 3 | Drwęca NML | 15 | ||
Warta Sieradz | 1 - 3 | Lechia Tomaszów | 15 | ||
Olimpia Zambrów | 1 - 0 | GKS Wikielec | 15 | ||
Świt Nowy Dwór | 2 - 1 | Sokół Ostróda | 15 | ||
Victoria Sulejówek | 3 - 3 | Sokół Aleksandrów | 15 | ||
Widzew Łódź | 1 - 2 | ŁKS Łomża | 15 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór | 16 | ||
ŁKS Łomża | 0 - 1 | MKS Ełk | 16 | ||
GKS Wikielec | 1 - 5 | Huragan Morąg | 16 | ||
Sokół Aleksandrów | 2 - 2 | Drwęca NML | 16 | ||
Lechia Tomaszów | 1 - 2 | Widzew Łódź | 16 | ||
Pelikan Łowicz | 2 - 4 | Olimpia Zambrów | 16 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 16 | ||
Polonia Warszawa | 0 - 0 | Legia II Warszawa | 16 | ||
Sokół Ostróda | 1 - 0 | Warta Sieradz | 16 | ||
Świt Nowy Dwór | 1 - 4 | Sokół Aleksandrów | 17 | ||
MKS Ełk | 0 - 3 | Lechia Tomaszów | 17 | ||
Warta Sieradz | 3 - 5 | Victoria Sulejówek | 17 | ||
Legia II Warszawa | 2 - 1 | ŁKS Łomża | 17 | ||
Olimpia Zambrów | 0 - 2 | Polonia Warszawa | 17 | ||
Widzew Łódź | 0 - 0 | Sokół Ostróda | 17 | ||
Ursus Warszawa | 2 - 1 | GKS Wikielec | 17 | ||
Huragan Morąg | 0 - 1 | Pelikan Łowicz | 17 | ||
Drwęca NML | 0 - 2 | Tur Bielsk Podlaski | 17 | ||
Huragan Morąg | 1 - 3 | Polonia Warszawa | 18 | ||
Olimpia Zambrów | 4 - 3 | ŁKS Łomża | 18 | ||
MKS Ełk | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 18 | ||
Warta Sieradz | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór | 18 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 18 | ||
Drwęca NML | 0 - 0 | GKS Wikielec | 18 | ||
Ursus Warszawa | 3 - 2 | Pelikan Łowicz | 18 | ||
Widzew Łódź | 2 - 0 | Victoria Sulejówek | 18 | ||
Legia II Warszawa | 1 - 3 | Lechia Tomaszów | 18 | ||
Victoria Sulejówek | 2 - 2 | MKS Ełk | 19 | ||
Sokół Ostróda | 1 - 1 | Legia II Warszawa | 19 | ||
GKS Wikielec | 2 - 4 | Tur Bielsk Podlaski | 19 | ||
Warta Sieradz | 0 - 2 | Sokół Aleksandrów | 19 | ||
ŁKS Łomża | 2 - 1 | Huragan Morąg | 19 | ||
Świt Nowy Dwór | 2 - 1 | Widzew Łódź | 19 | ||
Polonia Warszawa | 2 - 1 | Ursus Warszawa | 19 | ||
Lechia Tomaszów | 3 - 0 | Olimpia Zambrów | 19 | ||
Pelikan Łowicz | 1 - 0 | Drwęca NML | 19 | ||
Sokół Aleksandrów | 2 - 0 | GKS Wikielec | 20 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 3 - 3 | Pelikan Łowicz | 20 | ||
Drwęca NML | 1 - 2 | Polonia Warszawa | 20 | ||
Huragan Morąg | 1 - 0 | Lechia Tomaszów | 20 | ||
Legia II Warszawa | 4 - 1 | Victoria Sulejówek | 20 | ||
MKS Ełk | 2 - 1 | Świt Nowy Dwór | 20 | ||
Warta Sieradz | 0 - 2 | Widzew Łódź | 20 | ||
Ursus Warszawa | 1 - 1 | ŁKS Łomża | 20 | ||
Olimpia Zambrów | 1 - 4 | Sokół Ostróda | 20 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 4 | Olimpia Zambrów | 21 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 1 | Huragan Morąg | 21 | ||
Lechia Tomaszów | 3 - 2 | Ursus Warszawa | 21 | ||
Polonia Warszawa | 4 - 2 | Tur Bielsk Podlaski | 21 | ||
Pelikan Łowicz | 4 - 2 | GKS Wikielec | 21 | ||
Warta Sieradz | 0 - 3 | MKS Ełk | 21 | ||
Świt Nowy Dwór | 3 - 2 | Legia II Warszawa | 21 | ||
ŁKS Łomża | 4 - 0 | Drwęca NML | 21 | ||
Widzew Łódź | 2 - 1 | Sokół Aleksandrów | 21 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 0 | Pelikan Łowicz | 22 | ||
GKS Wikielec | 0 - 4 | Polonia Warszawa | 22 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 1 - 0 | ŁKS Łomża | 22 | ||
Drwęca NML | 2 - 4 | Lechia Tomaszów | 22 | ||
Huragan Morąg | 0 - 1 | Victoria Sulejówek | 22 | ||
Legia II Warszawa | 2 - 1 | Warta Sieradz | 22 | ||
Olimpia Zambrów | 0 - 0 | Świt Nowy Dwór | 22 | ||
MKS Ełk | 1 - 2 | Widzew Łódź | 22 | ||
Ursus Warszawa | 0 - 0 | Sokół Ostróda | 22 | ||
Świt Nowy Dwór | 3 - 1 | Huragan Morąg | 23 | ||
Victoria Sulejówek | 2 - 0 | Ursus Warszawa | 23 | ||
Sokół Ostróda | 2 - 1 | Drwęca NML | 23 | ||
Polonia Warszawa | 2 - 4 | Pelikan Łowicz | 23 | ||
MKS Ełk | 1 - 3 | Sokół Aleksandrów | 23 | ||
Warta Sieradz | 1 - 1 | Olimpia Zambrów | 23 | ||
ŁKS Łomża | 0 - 0 | GKS Wikielec | 23 | ||
Widzew Łódź | 3 - 2 | Legia II Warszawa | 23 | ||
Lechia Tomaszów | 3 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 23 | ||
Sokół Aleksandrów | 2 - 2 | Polonia Warszawa | 24 | ||
GKS Wikielec | 1 - 3 | Lechia Tomaszów | 24 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 2 - 1 | Sokół Ostróda | 24 | ||
Drwęca NML | 0 - 0 | Victoria Sulejówek | 24 | ||
Huragan Morąg | 1 - 1 | Warta Sieradz | 24 | ||
MKS Ełk | 1 - 3 | Legia II Warszawa | 24 | ||
Olimpia Zambrów | 0 - 1 | Widzew Łódź | 24 | ||
Ursus Warszawa | 1 - 1 | Świt Nowy Dwór | 24 | ||
Pelikan Łowicz | 0 - 1 | ŁKS Łomża | 24 | ||
Legia II Warszawa | 0 - 2 | Sokół Aleksandrów | 25 | ||
Świt Nowy Dwór | 1 - 1 | Drwęca NML | 25 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 25 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 2 | GKS Wikielec | 25 | ||
MKS Ełk | 3 - 4 | Olimpia Zambrów | 25 | ||
Warta Sieradz | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 25 | ||
Widzew Łódź | 1 - 1 | Huragan Morąg | 25 | ||
Lechia Tomaszów | 5 - 0 | Pelikan Łowicz | 25 | ||
ŁKS Łomża | 3 - 3 | Polonia Warszawa | 25 | ||
Sokół Aleksandrów | 5 - 0 | ŁKS Łomża | 26 | ||
Polonia Warszawa | 2 - 0 | Lechia Tomaszów | 26 | ||
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 26 | ||
GKS Wikielec | 0 - 3 | Victoria Sulejówek | 26 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór | 26 | ||
Drwęca NML | 0 - 0 | Warta Sieradz | 26 | ||
Huragan Morąg | 0 - 2 | MKS Ełk | 26 | ||
Olimpia Zambrów | 2 - 0 | Legia II Warszawa | 26 | ||
Ursus Warszawa | 2 - 1 | Widzew Łódź | 26 | ||
Legia II Warszawa | 0 - 2 | Huragan Morąg | 27 | ||
Świt Nowy Dwór | 5 - 1 | GKS Wikielec | 27 | ||
Victoria Sulejówek | 0 - 3 | Pelikan Łowicz | 27 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 3 | Polonia Warszawa | 27 | ||
Olimpia Zambrów | 4 - 2 | Sokół Aleksandrów | 27 | ||
MKS Ełk | 2 - 0 | Ursus Warszawa | 27 | ||
Warta Sieradz | 3 - 3 | Tur Bielsk Podlaski | 27 | ||
Widzew Łódź | 3 - 0 | Drwęca NML | 27 | ||
Lechia Tomaszów | 1 - 1 | ŁKS Łomża | 27 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 6 | Lechia Tomaszów | 28 | ||
Polonia Warszawa | 3 - 2 | Victoria Sulejówek | 28 | ||
GKS Wikielec | 1 - 0 | Warta Sieradz | 28 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 1 | Widzew Łódź | 28 | ||
Drwęca NML | 0 - 0 | MKS Ełk | 28 | ||
Huragan Morąg | 3 - 0 | Olimpia Zambrów | 28 | ||
ŁKS Łomża | 2 - 3 | Sokół Ostróda | 28 | ||
Ursus Warszawa | 3 - 1 | Legia II Warszawa | 28 | ||
Pelikan Łowicz | 3 - 4 | Świt Nowy Dwór | 28 | ||
Huragan Morąg | 1 - 1 | Sokół Aleksandrów | 29 | ||
Legia II Warszawa | 0 - 1 | Drwęca NML | 29 | ||
Świt Nowy Dwór | 2 - 1 | Polonia Warszawa | 29 | ||
Victoria Sulejówek | 0 - 1 | ŁKS Łomża | 29 | ||
Sokół Ostróda | 0 - 1 | Lechia Tomaszów | 29 | ||
MKS Ełk | 1 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 29 | ||
Warta Sieradz | 1 - 0 | Pelikan Łowicz | 29 | ||
Olimpia Zambrów | 1 - 3 | Ursus Warszawa | 29 | ||
Widzew Łódź | 3 - 0 | GKS Wikielec | 29 | ||
Sokół Aleksandrów | 5 - 2 | Sokół Ostróda | 30 | ||
Polonia Warszawa | 4 - 1 | Warta Sieradz | 30 | ||
Pelikan Łowicz | 1 - 4 | Widzew Łódź | 30 | ||
GKS Wikielec | 1 - 1 | MKS Ełk | 30 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 2 - 2 | Legia II Warszawa | 30 | ||
Drwęca NML | 0 - 2 | Olimpia Zambrów | 30 | ||
Lechia Tomaszów | 5 - 0 | Victoria Sulejówek | 30 | ||
Ursus Warszawa | 1 - 3 | Huragan Morąg | 30 | ||
ŁKS Łomża | 2 - 1 | Świt Nowy Dwór | 30 | ||
Huragan Morąg | 0 - 1 | Drwęca NML | 31 | ||
Legia II Warszawa | 1 - 2 | GKS Wikielec | 31 | ||
Świt Nowy Dwór | 0 - 1 | Lechia Tomaszów | 31 | ||
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | Sokół Ostróda | 31 | ||
Ursus Warszawa | 1 - 3 | Sokół Aleksandrów | 31 | ||
Olimpia Zambrów | 5 - 4 | Tur Bielsk Podlaski | 31 | ||
MKS Ełk | 0 - 0 | Pelikan Łowicz | 31 | ||
Warta Sieradz | 0 - 2 | ŁKS Łomża | 31 | ||
Widzew Łódź | 2 - 0 | Polonia Warszawa | 31 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 0 | Victoria Sulejówek | 32 | ||
Sokół Ostróda | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór | 32 | ||
ŁKS Łomża | 0 - 0 | Widzew Łódź | 32 | ||
Polonia Warszawa | 2 - 1 | MKS Ełk | 32 | ||
GKS Wikielec | 0 - 4 | Olimpia Zambrów | 32 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 3 - 1 | Huragan Morąg | 32 | ||
Drwęca NML | 1 - 2 | Ursus Warszawa | 32 | ||
Lechia Tomaszów | 2 - 1 | Warta Sieradz | 32 | ||
Pelikan Łowicz | 3 - 1 | Legia II Warszawa | 32 | ||
Drwęca NML | 1 - 4 | Sokół Aleksandrów | 33 | ||
Ursus Warszawa | 2 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 33 | ||
Huragan Morąg | 4 - 0 | GKS Wikielec | 33 | ||
Olimpia Zambrów | 3 - 1 | Pelikan Łowicz | 33 | ||
Legia II Warszawa | 1 - 2 | Polonia Warszawa | 33 | ||
MKS Ełk | 2 - 2 | ŁKS Łomża | 33 | ||
Widzew Łódź | 0 - 0 | Lechia Tomaszów | 33 | ||
Warta Sieradz | 0 - 2 | Sokół Ostróda | 33 | ||
Świt Nowy Dwór | 0 - 1 | Victoria Sulejówek | 33 | ||
Sokół Aleksandrów | 0 - 3 | Świt Nowy Dwór | 34 | ||
Victoria Sulejówek | 2 - 2 | Warta Sieradz | 34 | ||
Sokół Ostróda | 2 - 3 | Widzew Łódź | 34 | ||
Lechia Tomaszów | 3 - 0 | MKS Ełk | 34 | ||
ŁKS Łomża | 2 - 1 | Legia II Warszawa | 34 | ||
Polonia Warszawa | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | 34 | ||
Pelikan Łowicz | 2 - 3 | Huragan Morąg | 34 | ||
GKS Wikielec | 2 - 9 | Ursus Warszawa | 34 | ||
Tur Bielsk Podlaski | 1 - 2 | Drwęca NML | 34 |