Jarota-Warta: relacja LIVE

Zapraszamy na ogólną relację tekstową z meczu towarzyskiego Warty Sieradz z Jarotą Jarocin. Bardziej „co kilka minut” niż „minuta po minucie” – ale zawsze!

JAROTA JAROCIN 3️⃣:2️⃣ WARTA SIERADZ

I to by było na tyle – Warta kontakt po raz drugi złapała zbyt późno. W Jarocinie przegrywamy 2:3 i przed nami jeszcze jeden sprawdzian. Przeciwnikiem Biało-Zielonych w najbliższą sobotę w towarzyskim trójmeczu w Łodzi będą Pogoń Nowe Skalmierzyce i ŁKS II. Więcej szczegółów niedługo na naszej stronie.

90. – ⏱ Koniec meczu.

90. – Upłynął regulaminowy czas gry.

89. – ⚽ GOL DLA WARTY! Oddalił, ale jeszcze nie uciekł. Strzał Woźniaka z ostrego kąta obroniony, ale przy dobitce Patryka Chramca przeciwnik był bezradny.

88. – ⚽ Gol dla Jaroty. Korzystny wynik się oddalił. Numer 14 wyszedł oko w oko z bramkarzem i ze spokojem posłał piłkę do bramki.

87. – Zablokowaliśmy strzał rywala w naszym polu karnym. Kilka osób domagało się odgwizdania ręki, ale raczej profilaktycznie.

84. – Zostało jeszcze kilka minut, ale na razie to Jarota prowadzi grę na naszej połowie.

82. – ⚽ GOL DLA WARTY! Kamil Pluta wykorzystał nieporozumienie obrońców z bramkarzem i wślizgiem wpakował piłkę do siatki.

79. – Zawodnik gospodarzy oberwał tam, gdzie nikt nie chce oberwać.

76. – Po chwili akcja Jaroty lewą stroną zakończona strzałem w spojenie z ostrego kąta.

76. – Ofiarny odbiór Pluty przy linii środkowej zainicjował kontrę Warty, ale zagraliśmy niedokładnie.

74. – Jarota w poprzeczkę! Tym razem mocne uderzenie z przedpola.

74. – 🔃 Świtała za Filipiaka.

71. – Teraz gospodarze zamknęli akcję prawą stroną technicznym strzałem w słupek! Chwile grozy dla Biało-Zielonych.

70. – Stuprocentowa okazja Jaroty! Przeciwnik uwolnił się w walce na lewym skrzydle i huknął kozłującą piłkę z całą mocą. Przesadził, przeszła nad poprzeczką.

66. – Ładnie długą piłkę przyjmował Radzio, lecz po chwili rywal nastrzelił go w rękę.

61. – Woźniak z rożnego na głowę Radzia, którego kozłujący strzał zamykał Stolarczyk. Druga próba wstrzelenia piłki już się jednak nie powiodła.

59. – Dość rozpaczliwa walka naszego golkipera o piłkę, której nie mógł łapać w ręce, skończyła się najlepiej jak mogła – rzutem bramkowym.

59. -🔃 Jeszcze jedna zmiana w Warcie. Mikielski za Sosnowskiego.

58. – Wydawało się, że będzie rzut karny dla Jaroty po starciu w naszym polu karnym. Na szczęście ostatecznie decyzja arbitra jest niekorzystna dla gospodarzy.

56. – Uff, bomba przeciwnika otarła się o kilku zawodników, by ostatecznie minąć nasz słupek.

55. – Strata Warty na własnej połowie, błąd naprawił obrońca i piłkę złapał bramkarz, ale interwencję defensora sędzia potraktował jak podanie. Będzie rzut wolny pośredni z pięciu metrów!

53. – Aj, ładnie nasz obrońca szukał teraz podaniem Pluty, lecz stoper Jaroty w ostatniej chwili wyekspediował piłkę na róg.

51. – ⚽ Gol dla Jaroty. Niestety już 2:0 prowadzą gospodarze. Numer 17 wychodzi sam na sam z naszym drugim bramkarzem i pewnie podwyższa wynik.

49. – Ostra walka w polu karnym Warty, padło po kolei dwóch piłkarzy Jaroty, a po chwili nasz obrońca. Arbiter nie gwizdnął ani razu.

46. – 🔃 Po stronie Warty na oko osiem zmian.

46. – ⏱ Początek drugiej połowy.

Po stracie gola Jarota się cofnął i mieliśmy okres przewagi, jednak nie udało się wykorzystać żadnej z sytuacji. Do przerwy przegrywamy 0:1. Zobaczymy, co w drugiej części meczu pokażą zmiennicy.

45+1. – ⏱ Koniec pierwszej połowy.

45+1. – Wolny dla Jaroty przedłużony głową i piłka znowu o włos od naszego słupka.

44. – Jeszcze jeden korner dla Warty. Niestety bez strzału i wróciliśmy na naszą połowę.

43. – Krzyżowe podanie Jaroty do strzelca pierwszej bramki, ale czujny i szybszy był nasz bramkarz.

41. – Po rożnym Chojeckiego z trudem główkował Płaneta i obyło się bez zagrożenia.

40. – Trochę przestoju w grze. Rozkręcił się za to deszcz.

38. – Wszyscy minęli się z piłką od Chojeckiego, włącznie z golkiperem rywala. Szkoda, że nie leciała w światło bramki.

37. – Płaneta faulowany na 25. metrze i będzie szansa na dośrodkowanie.

34 – Jeszcze raz byliśmy w polu karnym Jaroty. Tym razem w zamieszaniu nie zdołaliśmy oddać strzału.

32. – Znów świetna akcja Warty! Na dośrodkowaną piłkę nabiegł na krótki słupek testowany zawodnik i zdołał celnie strzelić z powietrza – jednak prosto w bramkarza gospodarzy.

30. – Płaneta zagrał teraz zewniakiem do Chojeckiego, który wrzucił groźnie na piąty metr – ale Głowacki strzelił głową nad bramką.

29. – Ładna oskrzydlająca akcja Biało-Zielonych prawą stroną, niestety nikt nie zamknął dośrodkowania na dalszy słupek i Jarota wybił piłkę na róg.

28. – Warta teraz częściej z piłką na połowie przeciwnika, ale na razie bez konkretów.

26. – 🌧 Zaczęło padać w Jarocinie.

23. – Gol dla Jaroty. Niestety, piłka w naszej siatce. Niespodziewany strzał z dalekiego rzutu wolnego trafił w poprzeczkę i wykozłował przed bramkę, a dobitka rywala z numerem 15 okazała się skuteczna.

23. – Morkowski faulował taktycznie na 30. metrze, lecz obyło się bez żółtej kartki.

20. – Faulowany nasz skrzydłowy, choć trener rywala domagał się od sędziego cofnięcia akcji do wcześniejszego starcia.

18. – Po chwili zamknięcia oddaliliśmy zagrożenie.

17. – Wybicie po rogu i strzał z dystansu Jaroty. Znowu rykoszet. Tym razem piłka nad poprzeczką i kolejny korner.

16. – Groźnie pod naszą bramką. Futbolówka po rykoszecie minimalnie minęła nasz słupek. Rzut rożny.

14. – Płaneta rozrzucił na prawo do Głowackiego, który wbiegł w pole karne, ale uderzenie Damiana za lekkie i obok słupka.

12. – Pierwszy rzut rożny dla Jaroty. Wrzutka przedłużona głową, lecz strzał z woleja bardzo nieczysty i pozwoliliśmy piłce bezpiecznie opuścić boisko.

9. – Płaneta wyprzedził rywala w polu karnym, po czym upadł. Sędzia nie dopatrzył się kontaktu.

7. – Teraz jeszcze próba strzału gospodarzy z dystansu, ale jej celność można przemilczeć.

7. – Pierwsza dłuższa akcja Jaroty zakończona przerzutem na prawe skrzydło i dośrodkowaniem. Piłkę wybił jednak nasz obrońca.

3. – Po podaniu z lewego skrzydła z dystansu strzelał Morkowski. Bramkarz z problemami, lecz odbił piłkę, a potem nie wykorzystaliśmy zamieszania i sędzia odgwizdał faul dla gospodarzy.

1. – Warta zaczęła od próby dłuższej gry piłką, lecz straciła futbolówkę po niecelnym zagraniu w aut.

1. ⏱ – Ruszyli! Jest 17:56.

17:53 – Koniec rozgrzewki po obu stronach. Wygląda na to, że zaczniemy przed czasem.

17:45 – Oba zespoły są już od jakiegoś czasu na rozgrzewce. Warta zagra na zielono, a Jarota w niebieskich strojach z żółto-czerwonymi pasami.

17:40 – Witamy z Jarocina, gdzie około 18:00 rozpocznie się sparing Warty Sieradz z miejscowym Jarotą. Będzie to relacja ogólniejsza niż zwykle – z racji, iż jest to mecz towarzyski, nie dysponujemy składem przeciwnika, a i nasz zespół testuje kilku piłkarzy. Dlatego też wpisy będą ukazywać się bardziej co kilka minut niż co 1-2 minuty.

🔄 Najświeższe informacje ukazują się na górze artykułu. Stronę należy odświeżać ręcznie.