Jagiellonia II-Warta: relacja LIVE

Zapraszamy do śledzenia relacji „minuta po minucie” z meczu osiemnastej kolejki 3. Ligi (gr. 1) miedzy Jagiellonią II Białystok a Wartą Sieradz. Początek spotkania o 14:00.

JAGIELLONIA II 4️⃣:0️⃣ WARTA SIERADZ

Nie tak miało być. Dziękujemy wszystkim, którzy obejrzeli nasz mecz.

90. – ⏱ Koniec meczu.

89. – Piela z daleka wysokim wolejem, w środek bramki.

84. – 🟨 Kartką ukarany Piela. Wcześniej kartki w meczu obejrzeli Adamiak i Kraśniewski.

80. – Dla Szymona Kuleszy to trzecioligowy debiut i trzeci oficjalny występ w pierwszym zespole. W kwietniu maju 2021 zagrał kilkanaście minut w IV lidze łódzkiej przeciwko Polonii Piotrków i Zjednoczonym Stryków.

80. – 🔃 Za Pawłowskiego i Kręcichosta wchodzą Szymon Kulesza i Wiktor Płaneta.

77. – Celnie z dystansu Lewandowski, ale bramkarz pewnie łapie. To druga próba Lewego zza pola karnego w tej połowie.

63. – ⚽ Gol dla Jagiellonii. 4:0. Wiktoruk z rzutu wolnego pod murem.

52. – ⚽ Gol dla Jagiellonii. 3:0. Wiktoruk zza szesnastki pod poprzeczkę.

46. – 🔃 Weszli Michał Lewandowski, Jakub Piela i Kacper Sionkowski, zeszli Piotr Mielczarek, Cezary Kępczyński i Wiktor Walczak.

46. – ⏱ Początek drugiej połowy.

Zła pogoda, zły wynik. Tej relacji raczej nie uda się dokończyć, dlatego przypominamy, że mecz jest również transmitowany na YouTube przez JagaTV.

45. – ⏱ Koniec pierwszej połowy.

45. – Tuż przed przerwą kontrowersja, Biało-Zieloni domagali się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony. Wcześniej groźnie uderzał Kręcichwost.

32. – ⚽ Gol dla Jagiellonii. Pankiewicz z ostrego kąta.

Kolejna śnieżyca.

27. – Nieudane strzały Michalskiego i Filipiaka.

26. – 🟨 Kręcichwost tym razem notuje przechyt pod polem karnym rywala i jest faulowany. Kartka dla Jagi.

25. – Atak Warty prawą stroną po podaniu rywala prosto do Kręcichwosta, ale brakło finalizacji.

21. – ⚽ Gol dla Jagielloni. Niestety, dośrodkowanie z prawego skrzydła zakończył strzałem z bliska przed bramką Zyśk.

18. – Naciskał rywala Kręcichwost, omal nie notując przechwytu, ale decyzją arbitra popełnił faul w ataku.

16. – Gospodarze domagali się kartki dla Kraśniewskiego, ale arbiter oszczędził naszego obrońcę.

13. – Lis zablokował na róg kontrę Jagi. Korner rywali nieudany.

12. – Sytuacyjny strzał Walczaka zza pola karnego półwolejem, jednak wprost w bramkarza.

11. – Wolny dla Warty z narożnika, główkował Michalski, ale piłka nie doleciała do bramki.

11. – Śnieg przestał padać, piszemy. Do tej pory nie wydarzyło się wiele.

8. – 🟨 Żółtą kartkę za faul na Adamiaku obejrzał Pankiewicz.

1. – ⏱ Początek meczu.

13:46 – Niestety śnieg sypie coraz mocniej. Relacji tekstowej w takich warunkach nie będzie, jeśli się nie zmienią. Przypominamy, że mecz jest również transmitowany na YouTube przez JagaTV.

13:45 – 🔴 Skład Jagielloni II: Żynel, Olszewski, Ozga, Kobus, Czerech, Pankiewicz, Orpik, Wiktoruk (k), Wojciechowski, Samborski, Zyśk

Rezerwowi: Jasionek, Mościcki, Huczko, Malec, Tabiś, Matus

13:42 – Zaczyna prószyć lekki śnieg. Tymczasem zawodnicy od kilkunastu minut na rozgrzewce.

13:30 – Po raz pierwszy w kadrze na trzecioligowy mecz znalazł się Szymon Kulesza, a po raz drugi Błażej Piechówka. W barwach Warty Sieradz oficjalny debiut zaliczą dziś z kolei Mateusz Lis i Wiktor Walczak.

13:30 – Oto wybrańcy trenera Węglewskiego na dziś:

🟢 Skład Warty: 1. Maciej Mielcarz, 3. Krystian Adamiak, 14. Seweryn Michalski, 16. Mateusz Lis, 17. Piotr Mielczarek, 19. Maciej Kraśniewski, 23. Adrian Filipiak (k), 25. Cezary Kępczyński, 45. Jakub Pawłowski 69. Wiktor Walczak, 87. Bartłomiej Kręcichwost

Rezerwowi: 24. Błażej Piechówka, 7. Michał Lewandowski, 9. Kamil Pluta, 10. Wiktor Płaneta, 20. Szymon Kulesza, 26. Jakub Piela, 72. Kacper Sionkowski

13:20 – Przypomnijmy, że Jagiellonia II jest na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Biało-Zieloni są z kolei na 15. pozycji z 13 oczkami. Jesienią na inaugurację było jednak 3:1 dla Warty po dwóch golach Wiktora Płanety i jednym Jakuba Pawłowskiego.

13:15 – Wieje dziś bardzo mocny i mroźny wiatr. Oby wydarzenia boiskowe były przyjemniejsze od aury.

13:10 – Mecz zostanie rozegrany na sztucznej murawie w ośrodku Jagiellonii przy ulicy Elewatorskiej. Na podlasiu zima w pełni, o czym świadczą zaspy śniegu zalegające wzdłuż linii bocznej boiska.

13:00 – Witamy z Białegostoku! Za godzinę zaczynamy inaugurację rundy wiosennej przeciwko Jagiellonii II. Przypominamy, że mecz jest również transmitowany na YouTube przez JagaTV.