Grad goli w Piotrkowie

Warta Sieradz pokonała na wyjeździe drużynę Polonii Piotrków Trybunalski, aż 6:0 w ramach 30. kolejki rozgrywek IV Ligi.

Ten mecz nie był wyzwaniem dla podopiecznych trenera Łukasza Markiewicza. Czerwona latarnia naszej ligi, nie potrafiła przeciwstawić się liderowi i zasłużenie przegrała, a wynik końcowy i tak był dla nich łagodny. Dzieło zniszczenie rozpoczął w 24. minucie spotkania Michał Sitarz, a jeszcze przed przerwą swoje bramki dołożyli Mariusz Zawodziński oraz Marcin Kobierski. Zmiana stron przyniosła taką samą ilość bramek (Jarosław Szyc, Marcin Kacela oraz Mariusz Zawodziński) i ostateczny wynik spotkania to 0:6.

/JM

Polonia Piotrków Trybunalski – Warta Sieradz 0:6 (0:3)

24′ – 0:1 – Michał Sitarz
30′ – 0:2 – Mariusz Zawodziński
41′ – 0:3 – Marcin Kobierski
51′ – 0:4 – Jarosław Szyc
67′ – 0:5 – Marcin Kacela
82′ – 0:6 – Mariusz Zawodziński

Wyjściowy skład Warty Sieradz:

Mateusz Wlazłowski – Piotr Bartłoszewski, Michał Sitarz, Przemysław Sosnowski, Sylwester Pawlak – Łukasz Mitek, Piotr Kobierski, Marcin Kacela, Mariusz Zawodziński – Marcin Kobierski

Zmiany:

54′  ⬇ Przemysław Sosnowski ⬆ Adrian Klepacz
54′ ⬇ Piotr Kobierski Bartosz ⬆ Naroznik
65′ ⬇ Marcin Kobierski ⬆ Maciej Łabędzki