Falstart drugiego zespołu

Niestety nie udała się inauguracja rozgrywek drugiemu zespołowi Warty Sieradz. W niedzielnym meczu B-klasy biało-zieloni przegrali ze Złoczevią Złoczew 2:4.

W wyjściowym składzie drugiego zespołu od pierwszej minuty występowało czterech zawodników, którzy dzień wcześniej nie mieli okazji pojawić się na boisku w Kutnie: Michał Sitarz, Kamil Pluta, Krzysztof Kokot i Witold Kubiak. Niestety już na początku meczu piłkarze Warty stracili gola, ale po niecałym kwadransie pierwszej połowy udało się wyrównać wynik meczu. Bramkę dla Sieradzan strzelił Kubiak. Pierwsze 45 minut zakończyło się remisowym wynikiem.

Druga część meczu niestety również nie rozpoczęła się najlepiej, gdyż już w 60. minucie drugi zespół Warty przegrywał 1:3. Kontaktowego gola na 2:3 strzelił w 65. minucie Kamil Pluta. Jednak na 10 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego goście przypieczętowali swoje zwycięstwo strzelając bramkę na 2:4.

Warta Sieradz II – Złoczevia Złoczew 2:4 (1:1 do przerwy)

0:1 – goście (6 min)
1:1 – Witold Kubiak (12 min)
1:2 – goście (54 min)
1:3 – goście (58 min)
2:3 – Kamil Pluta (63 min)
2:4 – goście (80 min)