Drugi zespół również zwycięski

Warta II Sieradz odniosła drugie z rzędu zwycięstwo w w B-klasie. W meczu z Iskrą Stolec padł najwyższy w tym sezonie wynik w grupie Sieradz IV – 12:0!

Drugi zespół Warty Sieradz znów został wzmocniony zawodnikami, którzy nie znaleźli się w 18-stce na mecz z Pelikanem II Łowicz. Od pierwszej minuty na boisku grali więc Kamil Pluta, Krzysztof Kokot oraz Witold Kubiak i to głównie dzięki bramkom tych zawodników padł tak wysoki wynik. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:0, a bramki strzelali: Kamil Pluta x5 (2′, 21′, 27′, 37′, 42′), Witold Kubiak (8′, 28′) i Krzysztof Kokot (39′). W drugiej połowie nie widzieliśmy już tak wielu goli, ale do bramki gości trafiali również zawodnicy z drugiego zespołu. Swoje trafienia w drugiej części spotkania dołożyli: Mateusz Stężalski z rzutu karnego (48′), Kamil Pluta (49′), Szymon Modrzejewski (72′) i Krzysztof Kokot (78′).

Następny mecz drugiego zespołu Warty Sieradz z LKS-em Kamienna zaplanowany jest na niedzielę 23 września o godzinie 15:00 na drugiej płycie Stadionu MOSiR w Sieradzu.

Warta II Sieradz – Iskra Stolec 12:0 (8:0 do przerwy)