Drugi zespół pokonał Złoczevię!

Drugi zespół Warty Sieradz pokonał na wyjeździe na inaugurację rundy wiosennej Złoczevię Złoczew 3:1. Zwycięstwo Sieradzan było rewanżem za jesienną porażkę 2:4.

Celem drugiego zespołu w tym sezonie jest awans do A-klasy. Pierwszy mecz rundy wiosennej z zespołem Złoczevii, która ma podobne aspiracje, przybliżył Sieradzan do tego celu.

Mecz zaczął się jednak od szybko straconego gola przez biało-zielonych. Już dwie minuty po pierwszym gwizdku sędziego padła bramka dla Złoczevii, a jej autorem był Marcin Kasiewicz. Na szczęście na odpowiedź Warty nie trzeba było długo czekać. W 13. minucie gola wyrównującego strzelił Mateusz Stężalski. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej części spotkania bramkę na 2:1 dla Warty Sieradz strzelił Kamil Woźniak, a w samej końcówce meczu wynik ustalił Kacper Sobczak, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

KS Złoczevia Złoczew – Warta II Sieradz 1:3 (1:1 do przerwy)