Druga drużyna liderem po pierwszym meczu

Warta II Sieradz rozpoczęła rozgrywki w A-klasie w grupie Sieradz II. Pierwsze spotkanie z Interem Woźniki biało-zieloni wygrali 5:1 dzięki czemu po pierwszej kolejce zameldowali się na szczycie tabeli.

Druga drużyna Warty Sieradz została przed tym sezonem wzmocniona wychowankami i zawodnikami z regionu, którzy powrócili do gry z biało-zielonym herbem na piersi.

W pierwszym meczu Warta miała zmierzyć się z zespołem Inter Woźniki, który poprzedni sezon zakończył na czwartej pozycji z bilansem 15 zwycięstw, 4 remisów i 11 porażek.

Niedzielny mecz bardzo dobrze ułożył się dla Warty. Do 35 minuty był już wynik 4:0 dla biało-zielonych i takim rezultatem zakończyła się pierwsza część spotkania. Na drugą połowę trenerzy wpuścili na boisko bramkarza Oskara Mielcarza, Kamila Woźniaka zastąpił Kacper Nowacki, a Jakuba Rozmarynowskiego zmienił Hubert Piątkowski. Niestety przy pewnym prowadzeniu Warty nie było w kolejnych minutach widać już tak wielkiej presji na kolejne gole. Do bramki biało-zielonych trafili zaś goście. Na tego gola Warta odpowiedziała jeszcze jednym trafieniem. W zespole gospodarzy na boisku pojawili się jeszcze ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla drugiego zespołu Warty Sieradz. Dzięki najlepszemu bilansowi bramek biało-zieloni zajmują pierwsze miejsce po inauguracyjnej kolejce.

Warta Sieradz – Inter Woźniki 5:1 (4:0 do przerwy)