Derby regionu – półfinał z Pogonią przy światłach!

Czekają nas derby regionu w półfinale Okręgowego Pucharu Polski. W środę 10. października Warta Sieradz podejmować będzie Pogoń Zduńską Wolę. Wstęp na mecz będzie bezpłatny!

W środę 10 października o godzinie 19:00 zostanie rozegrany w Sieradzu mecz półfinału Okręgowego Pucharu Polski. Warta Sieradz zmierzy się z Pogonią Zduńska Wola. Spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu, a wstęp na mecz będzie bezpłatny dla wszystkich kibiców!

W tym sezonie oba zespoły zmierzyły się już ze sobą w lidze. W 3. kolejce spotkań, w wyjazdowym dla Sieradzan meczu, padł bezbramkowy remis.

Goście środowego meczu rozpoczęli tegoroczne rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski od IV rundy – podobnie jak Warta Sieradz. Pierwszego meczu jednak nie rozegrali, gdyż Warta II Działoszyn wycofała się z rozgrywek i oddała spotkanie walkowerem. Zaś w spotkaniu ćwierćfinałowym Pogoń pewnie pokonała na wyjeździe LZS Pątnów aż 8:1.

Warta Sieradz zanotowała w Okręgowym Pucharze dwa pewnie zwycięstwa – w IV rundzie 7:0 z LKS-em Zapole oraz 5:0 w ćwierćfinale z Unią Sulmierzyce.


Warta Sieradz – Pogoń Zduńska Wola

WSTĘP WOLNY
10 października 2018 (środa)
g. 19:00 (mecz przy sztucznym oświetleniu)
  Stadion MOSiR w Sieradzu