Broń Radom – Warta Sieradz 1:1

W przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej piłkarze Warty Sieradz zremisowali na wyjeździe z Bronią Radom 1:1. Wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie.

Wynik spotkania otworzył w 56 minucie Kacper Jezierski. Niestety pięć minut później Broń wyrównała po bramce Damiana Sałka.

Po dwóch porażkach z rzędu podopieczni trenera Piotra Kupki zdołali w końcu zdobyć punkt. Obecnie Warta ma ich na koncie 20 i zajmuje dziewiątą lokatę w tabeli, dzięki korzystniejszemu bilansowi bramek niż Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

W sobotę 14. listopada biało-zieloni po raz ostatni w tym roku powalczą o punkty. Na godzinę 13:00 zaplanowany jest mecz z Wartą Działoszyn. Trzy punkty w tym spotkaniu pozwolą zakończyć rundę jesienną bliżej bezpiecznego miejsca w tabeli.

0:1 – K. Jezierski 56′
1:1 – D. Sałek 61′