Andrespolia-Warta: relacja LIVE

Zapraszamy na relację „minuta po minucie” z meczu Andrespolia Wiśniowa Góra – Warta Sieradz, w ramach 6. kolejki IV ligi łódzkiej. Początek spotkania o godzinie 17:00.

ANDRESPOLIA 1️⃣:3️⃣ WARTA SIERADZ

Było ciężko, ale udało się. Warta odnosi szóste zwycięstwo! Dziękujemy za śledzenie relacji.

90+6. – ⏱ Koniec meczu!

90+5. – ⚽ GOL DLA WARTY! Ostatnia kontra, Płaneta zagrywa do Chojeckiego, a ten w polu karnym potężnie strzela do siatki!

90+1. – Chojecki w dryblingu w polu karnym, zabrakło jednak strzału.

90. – Sędzia doliczył 5 minut.

88. – Znów kontruje Warta, konkretnie Błoch z Mielczarkiem. Obaj strzelali, obaj zostali zatrzymani.

87. – Andrespolia w natarciu. Dużo żółtych koszulek w naszym polu karnym, na szczęście niebezpieczeństwo po wrzutce zażegnał Sosnowski.

86. – Płaneta zgrał do Mielczarka, ten uderzył po ziemi. Golkiper bez problemów.

85. – Kontra Warty, Lewandowski wypuścił biegnącego Płanetę, ten próbował strzału, niestety nadział się na defensywę.

84. – 🟨 Błoch zarobił kartonik w walce o piłkę.

83. – Kolejny korner, główkował Stolarczyk, nad bramką.

81. – Jeszcze rzut rożny. Po koźle głową strzelał Sosnowski, ale bramkarz broni.

80. – Znów strzelał Pluta z podania Mielczarka. Niestety uderzenie zablokował twarzą przeciwnik.

77. – Mielczarek wrzucał, a zamykał Pluta, lecz nie trafił czysto w piłkę.

74. – Tym razem próbował Mielczarek, jednak z powietrza trafił nad poprzeczką.

73. – 🔃 Potrójna zmiana u gospodarzy. Schodzą Ławniczak, Felczak i Kamiński. Wchodzą Koziróg, Manowski i Rzepkowski.

72. – O matulu, co to był za strzał! Lewandowski zakręcił z dystansu niesamowicie, lecz piłka minęła o włos okienko.

71. – Golkiper Andrespolii za krótko wybił piłkę, jednak Lewandowski oddał za lekki strzał zwrotny.

70. – 🔃 Pluta zmienia Sebastiana Radzio.

70. – Nacieramy ze stałych fragmentów, lecz piłka cały czas mija bramkę gospodarzy.

67. – Jest i on! Kamil Pluta przy linii bocznej.

66. – Kibice od kilku minut skandują „Kamil Pluta!”.

65. – Radzio dryblował w polu karnym, lecz został zablokowany w momencie strzału.

62. – Mecz przerwany na dwie minuty. Po płycie boiska spacerowała nieuprawniona osoba.

60. – Korner Andrespolii zakończony niecelnym szczupakiem na krótkim słupku.

58. – Jednak wybrał dośrodkowanie. Głową zamykał je Mielczarek, a wolejem strzelał Radzio – nad poprzeczką.

58. – Faulowany Chojecki na 25 metrze i będzie miał fajne miejsce, żeby uderzyć.

56. – Pinball piłką w powietrznej walce Sosnowskiego z bramkarzem gospodarzy, ostatecznie bez zagrożenia.

55. – Ładny przerzut zakończony wrzutką Lewandowskiego, jednak Płanetę ubiegła obrona.

54. – Chwila przerwy w grze po tym jak na murawie leżał jeden z graczy Andrespolii.

52. – Blisko samobójczego trafienia Kamińskiego po zagraniu ze skrzydła Błocha, lecz broni bramkarz.

49. – 🟨 Żółtą kartkę za zbyt donośną krytykę kolegów obejrzał Tkaczyk.

49. – ⚽ GOL DLA WARTY! Wrzutka Chojeckiego z rożnego i głową piłkę do bramki skierował Mikołaj Bociek!

48. – Na wrzutkę Lewandowskego nabiegał Radzio. W ostatniej chwili przed dołożeniem głowy ubiegł go obrońca.

47. – Niezłą pozycję do strzału miał Ławniczak, lecz zabrakło lewej nogi i nie oddał go.

46. – ⏱ Początek drugiej połowy.

Do przerwy remisujemy z Andrespolią 1:1. Brakuje skuteczności, a gospodarze pokazali, że wcale nie zamierzają się bunkrować. Oby worek z golami rozwiązał się za kwadrans.

45. – ⏱ Koniec pierwszej połowy.

44. – Andrespolia kontrowała, lecz wyścig po prostopadłą piłkę wygrał Miazek. Wybita futbolówka powędrowała prosto w laptopa od tej relacji, ale refleks prowadzącego jeszcze istnieje.

43. – Z rożnego zagrywał Chojecki, piłka minęła pole karne, gdzie nabiegał Błoch – niestety strzał piszczelem minął znacznie bramkę.

42. – Akcję pociągnął teraz środkiem Lewandowski, lecz ani strzał Radzia, ani jego samego, nie zaskoczył defensywy rywali.

39. – Na boisku leżał zawodnik Andrespolii. Gospodarze kontynuowali jednak akcję, po czym stracili piłkę, a my wywalczyliśmy po kontrze rzut rożny. Niestety nikt nie wykorzystał wrzutki Chojeckiego.

37. – Na tablicy wyników od kilku minut wynik 1:3, ale nie ma co się zwodzić – to błąd elektroniki.

36. – Interwencja fizjoterapeuty. Ucierpiał Piotr Mielczarek.

35. – Znowu groźnie pod naszą bramką, sunącą wzdłuż pola karnego piłkę wybił Głowacki.

34. – 🟨 Żółtą kartką napomniany Michał Lewandowski.

31. – Warta od razu rzuciła się do ataku, ale nasze strzały nie dosięgają celu.

29. – ⚽ Gol dla Andrespolii. Rzut wolny gospodarzy z bocznej strefy boiska i piłka po nogach w polu karnym wpadła do naszej bramki. Strzelcem gola ogłoszono Krystiana Kamińskiego.

29. – Nisko nad boiskiem w Wiśniowej Górze przeleciała awionetka. Tego się nie spodziewali nawet miejscowi kibice.

28. – 🔃 Zmiana w Warcie. Oskar Błoch zastąpił Bartłomieja Lisowskiego.

26. – Jeszcze jeden strzał Radzia w polu karnym, tym razem nieczysto lewą nogą i obok słupka. Wrzucał Mielczarek.

24. – Prawym skrzydłem kontrowała Andrespolia, lecz dobry powrót i odbiór zanotował Bociek.

21. – Tym razem w pojedynku z bramkarzem Wiktor Płaneta – jego mocny strzał minął dalszy słupek bramki.

20. – Kontra gospodarzy, zagranie na przedpole i przedwczesne wyjście z bramki Miazka, który jednak w końcowej fazie akcji wybronił strzał Kosiora.

19. – Radzio sam na sam po zagraniu od Płanety, niestety trafił w bramkarza.

18. – Sosnowski przejął piłkę pod naszym polem karnym i przebiegł z nią ponad 50 metrów, po czym zdecydował się na strzał, lecz ten trafił do koszyczka golkipera.

16. – Andrespolia zamknięta na własnej połowie.

14. – Znowu zatrudniliśmy bramkarza z dalszej odległości – mocny strzał, ale w jego zasięgu.

13. – Daleka piłka Sosnowskiego w kierunku Płanety, lecz Wiktor tylko musnął piłkę czubkiem buta.

11. – Tym razem z daleka próbował Chojecki, ale postraszył głównie właścicieli okolicznych samochodów.

10. – Głowacki strzelał z dystansu, piłka ładnie skręcała, ale bramkarz nie miał problemów.

8. – ⚽ GOL DLA WARTY! Pewne wykonanie jedenastki przez Krystiana Stolarczyka.

8. – ‼ Karny dla Biało-Zielonych! Z kontrą ruszył Płaneta, wymienił piłkę z Głowackim, po czym wpadł w pole karne i został sfaulowany wślizgiem.

7. – Zamieszanie po rzucie rożnym wyjaśnił Chojecki.

6. – Mocny strzał Dąbrowskiego nad murem przy krótkim słupku, lecz Miazek odbija na korner.

5. – Faul Stolarczyka na szarżującym Bartoszu Głowackim tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

4. – Płaneta czarował dryblingiem w polu karnym, ale trafił w nogi defensorów.

3. – Lewandowski huknął na bramkę po zgraniu Radzia. Strzał zablokował obrońca, aż zgięło go w pół. Ale gola nie ma.

2. – Warta zaczęła wysoko na połowie przeciwnika, jednak na razie bez strzału.

1. – ⏱ Początek meczu.

16:59 – Już mieliśmy zaczynać, ale arbiter znalazł dziurę w jednej z siatek.

16:55 – Piłkarze wychodzą na murawę. Warta na zielono, Andrespolia na żółto.

16:40 – Na trybunie pojawiła się liczna grupa kibiców Biało-Zielonych o średniej wieku około 12 lat. Gorącą owację otrzymał trener Kamil Pluta.

16:35 – Znamy jedenastki, które zagrają dziś od pierwszego gwizdka:

🟢 Skład Warty: 12. Kamil Miazek, 10. Wiktor Płaneta, 11. Mikołaj Bociek, 14. Bartłomiej Lisowski, 16. Krystian Stolarczyk, 17. Piotr Mielczarek, 18. Łukasz Chojecki, 19. Sebastian Radzio, 26. Michał Lewandowski, 72. Przemysław Sosnowski

Rezerwowi: 1. Maciej Mielcarz, 3. Krystian Adamiak, 4. Filip Morkowski, 5. Oskar Błoch, 9. Kamil Pluta, 45. Jakub Janiszewski, 72. Patryk Chramiec

🟡 Skład Andrespolii: 12. Maksymilian Gredka, 3. Mariusz Tkaczyk, 7. Dawid Fajs, 11. Kacper Kosior, 13. Bartosz Głowacki, 16. Krzysztof Felczak, 18. Krystian Kamiński, 19. Kacper Cebulski, 22. Szymon Andrzejewski, 25. Ernest Ławniczak, 30. Marek Dąbrowski

Rezerwowi: 1. Przemysław Łoś, 10. Bartosz Darnowski, 14. Kacper Rzepkowski, 24. Wojciech Turczyn, 27. Mateusz Koziróg, 29. Robert Badowski, 32. Mateusz Pasik

16:10 – Witamy serdecznie z Wiśniowej Góry, gdzie Biało-Zieloni podejmą dziś Andrespolię. Nasz rywal wygrał dotąd jedno spotkanie z czterech rozegranych. Warta ma komplet zwycięstw – liczymy, że za dwie godziny nadal tak będzie.